Obraz na płótnie — piękny i klasyczny sposób na cudowne wnętrze!

salon obraz

Od prehistorii, przez renesans i rokoko, aż po nowoczesny obraz na płótnie  

Słynna jaskinia Lascaux znana jest z tego, że są w niej umieszczone pierwsze malunki prehistorycznych ludzi. Nikt w tamtym momencie, a nawet później, w klasycyzmie czy rokoko, nie pomyślałby i tym, że w przyszłości obraz płótnie stanie się częstymi bywalcem na ścianach mieszkań i domów. Zadaniem malarstwa od zawsze było oddanie w najciekawszy rzeczywistości w sposób, który wzbudzi emocje i zachęci do refleksji. Na przestrzeni lat sztuka zmieniała się i ewoluowała w różnych kierunkach. Przeobrażała się, używając innej formy i techniki, przemieniała się pod wpływem przemian na świecie oraz tematów, które były w danym okresie historycznym najbliższe ludziom.  

Drukowanie obrazów na płótnie – czy jest to właściwie możliwe?  

Z pewnością większość z nas, kiedy myśli o obrazach na płótnie, to ma przed oczami pochłoniętego swoim arcydziełem malarza, mieszającego farby olejne na palecie. Jednak nic bardziej mylnego! Płótno włoskie, oprócz zastosowania przez malarki i malarzy, służy także do tego, aby obraz na płótnie wydrukować. Płótno włoskie idealnie nadaje się do tego zadania, ponieważ obraz na płótnie ma perfekcyjne odwzorowanie barw i detali, a charakterystyczna struktura nadaje im niepowtarzalny styl. Dodatkowo naturalny materiał, len lub bawełna, które opinają ramę z drewna sosnowego, to stuprocentowo ekologiczny zestaw!  

Obraz na płótnie do salonu – niesamowicie szeroka oferta sklepu wnętrzarskiego Radimar!  

Obraz na płótnie to nie jedyny produkt oferowany przez sklep wnętrzarski Radimar. Znajdziesz tutaj również szeroką gamę motywów, palet kolorystycznych oraz rozmiarów. Do nowoczesnych wnętrz szczególnie polecane są motywy geometryczne oraz abstrakcyjne, które perfekcyjnie urozmaicą każdą minimalistyczną aranżację. Na ścianie może powiesić zarówno krajobraz z konkretnego miejsca na ziemi, jak i piękny widok na nieznane.